DEBRECENI KINIZSI PÁL ÁLTALÁNOS ISKOLA MONOSTORPÁLYI ÚTI TAGINTÉZMÉNYE

TÁKOZTATÓ AZ ÉTKEZÉS MEGSZERVEZÉRŐL - 2024/2025-ÖS TANÉV

Az étkezés igénylése az Étkezés megrendelő nyomtatvány (iskola, kolgium) mű dokumentum kitöltésével, majd e-mail üzenetben történő visszaküldésével történik. Amennyiben nincs lehetőge az  elektronikus visszaküldésre,  a  megrendelőlap papír alapon  a  DIM  pénztárában (Új  Városháza, Debrecen, Kálvin tér 11.) pénztári nyitvatartási időben kitölthető és leadható.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy étkezés igényse esetén minden köznevelési intézményben skséges az ebédet tartalmazó étkezés megrendelése.

Kedvezményre való jogosultság esetén a 8. számú melléklet mű nyilatkozatot kérjük kitölteni. Amennyiben rendszeres gyermekvédelmi kedvezményre jogosult, az ezt igazo határozat minden oldalát skséges mellékelni. Tartósan beteg, fogyatékos gyermek esetén szakorvosi igazost kell benyújtani. A 3 vagy több gyermeket nevelő családok esetében a 8. sz. mellékleten vül lön igazolás nem skséges. Nevelésbe vett vagy utógondozói ellátásban részesülő gyermek esetén kérjük a 9. sz. melléklet kiállítását és megküldését is.

A diétás étkezéigénylése esetén csatolandó a Szülői/gondviselői/törvényes képviselő nyilatkozat diétás szolgáltatásról és a szolgáltatáshoz skséges adatkezelésről nevű dokumentum, valamint a szakorvosi igazolás.

Az étkezés, illetve kedvezmény igénylő nyomtatványok leadási határideje: 2024. jus 31. (Kollégista étkezők esetén a kollégiumi jogviszony igazolás megküldésének határideje: 2024. július 15.)

Tájékoztatjuk, hogy a nyomtatványok leadása megrendelésnek misül, a végleges lemondásról írásban kell nyilatkozni!

Alkalmi étkezés lemondást legkésőbb tárgynapot megelőző munkanap reggel 9 óráig skséges az élelmezésszervező felé jelezni telefonon, vagy e-mailben.

Az étkezési térítési díj megfizetése csoportos beszedéssel történik. Kérjük, hogy a megbízást számlavezető bankjánál 2024. július 15-ig intézni szíveskedjen!

Az étkeztetéssel kapcsolatos információk, nyomtatványok, a csoportos beszedéssel kapcsolatos tájékoztató és az élelmezésszervezők elérhetősége a

https://etkeztetes.diminfo.hu  internetes oldalon megtalálható.

A Debreceni Intézményködtető Központ étkeztetésiszlege

>8. sz. melléklet kedvezmény igénybevételéhez

>9.sz. melléklet kedvezmény igényléséhez

>Étkezési díjak

>Étkezés megrendelő nyomtatvány

>Szülői diétás nyilatkozat

>Étkezés tartós, végleges lemondása

>Csoportos beszedési megbízás

ÉTKEZÉS MEGRENDELŐ

>Letöltés

2015. szeptember 01-től megújult a közétkeztetés, melynek köszönhetően a gyermeke

finomabb, egészségesebb ételeket kaphatnak tálcájukra.

Iskola elérhetősége:

OM:031081-002